Reperi B2N dhe Labinot Rexha kanë publikuar projektin e ri.

Kënga titullohet “Pjeshka” dhe është mjaft ritmike.

Muzika dhe teksti është punuar nga vet B2N.

Nuk dihet nëse kjo këngë do të bëhet me videoklip. /Telegrafi/