KB Rahoveci ishte afër ta mposht Kerasan Prishtinën që luan në Superlig. Ekipi humbi për një pikë 79-78

KB Rahoveci u kthye nga disavantazhi dhe me lojë të bukur po befason ekipin e Superligës.

Driton Bajrami ishte më i miri në pjesë të parë, i pasuar nga Arion Balluku fantastik.

Loja e mirë vazhdoi edhe në pjesën e dytë por humbëm pa fat. /Rahoveci24/

imageimage