Një aksident trafiku ka ndodhur para një orë në rrugën Brestoc-Rahovec.

Si pasojë e këtij aksidenti dëme kanë pësuar një veturë dhe një kamionetë, shkruan Indeksonline.

Nuk dihet për të lënduar, por që dëmet materiale janë mjaft të mëdha./Indeksonline/